Шайх Али Муҳйиддин Қорадоғий ҳазратлари «Hilol Nashr» нашриётида2023 йил 27 ноябрь куни Бутунжаҳон мусулмон уламолари кенгашининг Бош котиби, фақиҳ, олим, доктор, шайх Али Муҳйиддин Қорадоғий ҳазратла..
Биз нега бефарқмиз? “Виртуал олам болалари” номли китобчани бир ўқишда якунладим. Дастлаб унга бошқача сарлавҳа қўйдим: “Вертикал олам фожеалари”.Бу китобни бошқач..
570
«Bir marta oʻqing, ming bora oʻylang» kitobining taqdimoti boʻlib oʻtdiBugun «Hilol Nashr» nashriyotining majlislar zalida «Kitobxonlik maktabi» loyihasining navbatdagi 89-soni boʻlib oʻtdi. Unda Nozi..
406
«Mahorat maktabi»ning ilk bitiruvchilari!«Grand Taʼlim» hamda «Hilol Nashr» nashriyoti tomonidan tashkil qilinayotgan tarjima va tahrirga oid «Mahorat maktabi» darslarining dastlabki mashgʻulotlari ya..
«Virtual olam bolalari» kitobining taqdimoti boʻlib oʻtdiBugun «Hilol Nashr» nashriyotining majlislar zalida «Kitobxonlik maktabi» loyihasining navbatdagi 88-soni boʻlib oʻtdi. Unda Abdulkarim Hasanni..
655
Oʻzbek tiliga Davlat tili maqomi berilgan kun munosabati bilan tadbir boʻlib oʻtdi21 - oktabir sanasi kuni «Hilol Nashr» nashriyotining majlislar zalida bir qator ustozlar bilan til bayramiga bagʻishl..